Intex 28212 366x76 базен со метална конструкција и филтер пумпа

Код на Производот: intex - 28212

Достапност:Има на залиха

11,490 ден 9,490 ден 9,490

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 28212 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Дијаметар: 366 см
Висина: 76 см
Капацитет: 6503 литри вода (90% полн)

 

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !