Ikea Hemma - Основа за ламба

Код на Производот: 201.495.14

Достапност:Има на залиха

750 ден 750

 Карактеристики на производот:
> Oснова: цевка 
> Материјал: челик
> Боја: црна 

*Производот е без абажур

*Икеа препорачува  Глобус E14 200lm светилка

 
Димензии на производот:
> Висина: 35 см
> Основа, ширина: 13 см
> Основа, должина: 13 см
> Кабел, должина: 204 см 

 Димензии на пакувањето:
> Должина: 35 см
> Ширина: 15 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 0.60 кг