Ikea Flisat Детска Куќичка

Код на Производот: 502.907.85

Достапност:Има на залиха

3,090 ден 3,090
Код на производ:502.907.85

Карактеристики на производот:
> Материјал: цврсто дрво

Димензии на производот:
> Ширина: 58 см
> Длабочина: 22 см
> Висина: 59 см

Димензии на пакувањето:
>Број на пакет: 1
> Должина: 52 см
> Ширина: 22 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 5.71 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.