Мулифункционален Џогер за Стакло и Други Површини

Код на Производот: 2022-174

Достапност:Има на залиха

250 ден 250

Овој џогер е нов производ што за кратко време го освои светскиот пазар. Предноста на овој џогер е бидејќи со него во исто време го чистите стаклото со делот за чистење, а со другиот дел за бришење само поминувате низ стаклото и стаклото е сосема суво. Тајната е во микро влакната на чистачот и во меката гумена лента од делот што го суши стаклото. Главата за чистење може да ротира за 180 степени и со тоа не остава простор да останат нечисти мртви агли на површината што сакате да ја исчистите.

Истиот џогер може да го користите и за чистење на плочки, ламинат и други површини.

Џогерот има подесувачка рачка која е изработена од нерѓосувачки челик, флексибилна глава за чистење изработена од цврста ABS пластика.

Со овој џогер секогаш ќе бидете одморени и ќе имате повеќе време за одмор.

Димензии:

Склопен – 60 см.

Пуштен – 90 см.