Детско Шише за Пијалоци со Цевка (600мл.)

Код на Производот: 2023-20

Достапност:Има на залиха

200 ден 200

Детско шише за пијалоци со цефка за пиење, изработено од цврста ABS пластика.

Шишето е со капацитет од 600 мл, со капак за затварање.