Детски базен INTEX 57422 147x33

Код на Производот: 57422

Достапност:Има на залиха

890 ден 690 ден 690

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 147 см
Висина: 33 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !