-26%

Детски автомобил на акумулатор Mercedes - white

Код на Производот: 699-white

Достапност:Има на залиха

7,990 ден 5,990 ден 5,990

Карактеристики:

 • 2 брзини + рикверц
 • Опција за меко тргнување и забрзување
 • Предни и задни ЛЕД светла
 • Реалистичен звук на мотор  
 • Свирче и музика преку копчињата на воланот
 • USB, MINI SD and MP3 влез
 • Подесување на јачината на музиката
 • 2 реалистични врати
 • Гуми од EVA пена
 • Безбедносен појас
 • 12V Акумулатор
 • Полнач
 • Брзина од 3 до 6 km/h
 • Се управува преку педалото и воланот или преку далечински управувач
 • 2.4 GHz далечински управувач за регулирање на правец и брзина
 • Носивост до 40 кг

 

Димензии: 95 х 50 х 47 см