Детски автомобил на акумулатор Mercedes white

Код на Производот: DTM188-white

Достапност:Има на залиха

9,990 ден 9,990
Карактеристики:
 • Батерија 12V
 • 2 брзини за напред + рикверц
 • Може да го вози детето или да се управува преку далечински управувач
 • ЛЕД светла 
 • Безбедносен појас
 • Максимална тежина 40 кг
 • Копче за старт и свирка
 • MP3 Плеер со USB/SD Card
 • Гуми изработени од специјална ЕВА пена за по реалистично и тивко возење
 • Амортизери за по удобно возење

Спецификации:
 • Боја: Црвена
 • Батерија на полнење 12V 
 • Брзини: 2 + 1
 • 2.4GHz далечински управувач
 • Димензија: 112см должина x 71см ширина x 56см висина