-15%

Детска трамболина 155см 5ft

Код на Производот: trambolina5ft

Достапност:Има на залиха

6,990 ден 5,990 ден 5,990

Скокањето на трамполина, не само што е забавна активност за Вашите деца, туку исто така помога во развој на координацијата и моторните вештини кај детето, охрабрувајќи ги децата од сите возрасти да бидат активни, а сепак да се забавуваат додека го прават тоа.

Трамполината е направена од квалитетен челик отпорен на корозија и други надворешни влијанија. Подлогата за скокање има слој водоотпорен материјал што нема да дозволи на децата да се лизнат додека скокаат или си играат во трамполината.

Овозможете им на Вашите деца забава на отворено со часови!

Висина на трамполината: 30 см

Вкупна висина: 130 см

Ширина на подлогата за скокање: 125 см

Вкупна ширина: 155 см

Максимална носивост: 80 кг