Детска подлога 150*180

Код на Производот: podlogazadeca150180

Достапност:Има на залиха

699 ден 499 ден 499

Висококвалитетна мултинаменска водоотпорна подлога за игра,како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…

 Може да се користи и внатре и надвор. 

Водоотпорна и исклучително лесна за чистење.

 Дезени од двете страни. Има одлични изолациони својства.

 Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат. Изработено од еколошки материјали, има одлична мекост, со разнобојни живописни дезени.

 Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет и сл. 

 

Димензии

120 x 180 см

150 x 180 см 

180 x 200 см 

Дезенот се праќа по случаен избор.