Детска играчка - Sofia the First + Unicorn

Код на Производот: YG1801-3

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Ви го представуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух.

 Sofia the First е играчка со звучни ефекти. Со допирање на копче таа почнува да пее. Прекрасен избор за Вашата мала принцеза.

 Изработена е од нетоксичен материјал.

Димензии на Софиа: 28 см
Димензии на еднорог: 15 см