-27%

Душек за Вода - Со 2 Бови во Форма на Панделка

Код на Производот: bazen1

Достапност:Има на залиха

750 ден 550 ден 550

Достапни Опции

Душек за вода со 2 воздушни бови во форма на панделки. Изработено од гумени бови што се полнат со воздух и селиконска мрежа која ги спојува бовите.

Бовите се полнат со воздух и се распоредени како потпирачи за главата и нозете.

Вистинско уживање во топлите летни денови.

 

Димензии: 115 x 67cm