Спортска маица Active wear

Код на Производот: pink11

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Достапни Опции

Activewear - Спортска маица 
Материјал: 100% полиестер
Боја: Сина / Сива , Црно / Сива, Розево / Сива
Универзална големина (S/M/L)
Со Activewear маичките ќе изгледате совршено во секое време. Спортска комбинација за во теретана, за прошетка во парк, па дури и за пикник со друштвото.