-31%
Машинка за Цреши, Вишни и Други Плодови
649 ден449 ден
Машинка за отстранување на коската од плодот од црешите, вишните и други слични плодови.Лесно и едноставно, со само...
-51%
Кујнска алатка за сецкање
399 ден199 ден
Новата кујнска алатка за сецкање ви овозможува брзо и пред се безбедно сецкање на секаков вид зеленчук, помфрит...
199 ден
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред...
Кујнска алатка за сечење тесто, во форма на сукало. Изработена е од метал и високо квалитетна ABS пластика....
-26%
Мултинаменска Кујнска Ножица
199 ден149 ден
Мултинаменска ножица која може да ја употребувате за сечење на различни работи, за отварање шишиња, кршење на јадкасти...
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.Димензии: 37 x 26...
150 ден
Затварач за шише, многу корисна алатка за затварање шишиња.Затварачот е во форма на капачка за шише со опција...
-13%
Даска за Сервирање - Бамбус (49x15см)
490 ден430 ден
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сецкање и сервирање стие видови храна и ордевер, изработена од...
490 ден
Со оваа ротирачка сталажа на два спрата конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити...
-21%
Дозер за Масло и Оцет - Со Прскалка
249 ден199 ден
Дозер за масло и оцет, со прскалка за прецизно дозирање. Распрскувачот се наоѓа на капачката од дозерот која...
-12%
Ротирачка Сталажа(30,5см)
449 ден399 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-31%
Кујнска Вага - До 5кг
499 ден349 ден
Дигитална кујнска вага до 5 килограми. Изработена од цврста пластика. Димензија: 16 x 23 cm
-51%
Мултифункционален организер Behind the Door
399 ден199 ден
Организер кој се закачува - може да се стави во спална соба, работна соба, бања, кујна, канцеларија, итн....
299 ден
Направете го лупењето и сечењето на овошјето и зеленчукот многу лесно и едноставно, а воедно и исполнето со...
-39%
Држач за ќеси
129 ден79 ден
 Постојат некои производи кои дефинитивно можат да го направат секојдневнието и брзиот начин на живот многу поедноставен и...
-91%
Цедилка  Better Strainer
499 ден49 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
Заборавете на затнатите одводи, преполните цевки и непријатните миризби од Вашиот одвод со новата технологија на ензимски био-стапчиња...
149 ден
Љубител сте на лук? Ја имаме вистинската алатка за Вас. Го сецка лукот на совршени малки коцки за...
Мала и парактична кујнска алатка, изработена од висококвалитетна нетоксична пластика. Можете да сецкате лимони, домати,јаболка… Мала е и...
149 ден
Употребете ја алатката за чистење пченка и со само еден потег бидете чекор поблизу до омилената салата, супа...
-17%
Алатка за лупење
299 ден249 ден
Мала и моќна кујнска алатка за лупење.  Изработена од висококвалитенни материјали: нерѓосувачки челик и цврста, нетоксична пластика.  Брзо...
-31%
649 ден 449 ден
-51%
399 ден 199 ден
199 ден
-26%
199 ден 149 ден
430 ден
150 ден
-13%
490 ден 430 ден
490 ден
-21%
249 ден 199 ден
-12%
449 ден 399 ден
-31%
499 ден 349 ден
-51%
399 ден 199 ден
299 ден
-39%
129 ден 79 ден
-91%
499 ден 49 ден
149 ден
149 ден
199 ден
149 ден
-17%
299 ден 249 ден
Spinner