990 ден
Заборавете на потењето веднаш !!!!Нов револуционерен прозивод од најиновативната компанија за козметичка медицина Biotrade кој го користат светски...
-60%
Хеланки за потење- Hot Shaper
Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење. Овие високо-квалитетни...
-60%
Маица за потење машка - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-67%
Kinoki - Лепенка за детоксификација на вашето тело
Дали некогаш сте помислиле дека една толку мала работа може да има толку голем придонес во вашето здравје?...
-51%
Апарат за чистење лице - Derma Suction
Derma suction е нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и...
-59%
ЕМС - Стимулатор за зацврстување на мускулите
↪ Оформете ги и зацврстете вашите мускули додека гледате телевизија без никаков физички напор! Оваа направа ви овозможува...
Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробив кој ќе ви даде посебен изглед на косата...
-70%
BeActive појас за ослободување од болките во грбот
Кажете збогум на болките во половините и грбот !   Ви го претставуваме легендарно револуционерниот производ кој ослободи...
-80%
Женска маица со ракави за слабеење - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-70%
Женска маица за потење - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-71%
Чорапи против проширени вени - Zip Sox
999 ден299 ден
Zip Sox компресивните чорапи се препорачуваат за лица кои се изложени на ризик од длабока венска тромбоза. Постојат...
-70%
Mидер - California beauty
990 ден299 ден
Californian Beauty – женски мидер Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите...
-70%
Dexe - Шампон против опаѓање на коса
1,299 ден399 ден
Без разлика дали ќе почнете да губите коса на рана возраст, да доживеете постепено опаѓање на косата или...
-71%
Arrow Posture - појас за грб
999 ден299 ден
Дали сте знаеле дека седењето и гледањето во телевизор, компјутер или smart уреди може да предизвика болка во...
-43%
Папучи што масираат
  Секојдневно човечкото тело е изложено на стрес, многу притисок  врз нервниот систем, како и состојба на организмот ...
-61%
Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел2)
499 ден199 ден
Нежно женско ланче од нерѓосувачки медицински челик во сребрена боја. Заедно со ланчето одат и ГРАТИС обетки
-34%
Egg sitter - Подлога што ќе го држи вашиот 'рбет исправен
Кажете збогум на досадните болки во грбот и половините со овој производ што ќе го држи вашиот 'рбет...
-82%
Kosmodisk - решение за болките во половините и грбот
Космодиск е клинички тестирано медицинско помагало, дизајнирано од страна на стручњаци се со цел ослободување од болките во...
249 ден
Вашата природна боја на косата Ви стана досадна, а притоа несакате да користите фарба за коса која ја...
-62%
DermaWand - масажер за вечна убавина
1,800 ден699 ден
Ви го претставуваме револуционерниот масажер за лице,кој со само неколку минути дневно користење ќе направи вашето лице да...
-40%
Наметка-масажер Wrap Relief
1,990 ден1,200 ден
Опуштете се со Relief Wrap  и уживајте во ослободувањето на болката од зглобовите и мускулите. Со Relief Wrap ...
-61%
Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел7)
499 ден199 ден
Нежно женско ланче од нерѓосувачки медицински челик во сребрена боја. Заедно со ланчето одат и ГРАТИС обетки
-61%
Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел14)
499 ден199 ден
Нежно женско ланче од нерѓосувачки медицински челик во сребрена боја. Заедно со ланчето одат и ГРАТИС обетки
-61%
Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел15)
499 ден199 ден
Нежно женско ланче од нерѓосувачки медицински челик во златна боја. Заедно со ланчето одат и ГРАТИС обетки
990 ден
-60%
990 ден 399 ден
-60%
990 ден 399 ден
-67%
599 ден 199 ден
-51%
599 ден
-59%
1,200 ден 499 ден
400 ден
-70%
990 ден 299 ден
-80%
990 ден 199 ден
-70%
990 ден 299 ден
-71%
999 ден 299 ден
-70%
990 ден 299 ден
-70%
1,299 ден 399 ден
-71%
999 ден 299 ден
-43%
699 ден 399 ден
-61%
499 ден 199 ден
-34%
890 ден 590 ден
-82%
1,590 ден 299 ден
249 ден
-62%
1,800 ден 699 ден
-40%
1,990 ден 1,200 ден
-61%
499 ден 199 ден
-61%
499 ден 199 ден
-61%
499 ден 199 ден
Spinner