Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење. Овие високо-квалитетни...
-75%
Маица за затегнување - Slim 'n Lift (црна)
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
-28%
Женска маица за слабеење Hot Shapers Neotex
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
Тајната на Sweat Shaper – фитнес термалната маица е во материјалот од кој  е изработена. Маицата освен што...
-61%
Масажер со 3D ролери
499 ден199 ден
Кажете збогум на болките во целото тело. Од сега со помош на масажерот со 3D ролери, ќе имате...
Californian Beauty – женски мидер Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите...
999 ден
Модерен и комфорен сет за вежбање, топ плус хеланки за вежбање. Изработени се од висококвалитетен материјал со спандекс,...
Ви го претставуваме неверојатно уникатниот и практичен мини велосипед со ЛЕД дисплеј. Изработен од висококвалитетни материјали, мал и...
299 ден
499 ден
-75%
1,190 ден 299 ден
-28%
899 ден 650 ден
699 ден
-61%
499 ден 199 ден
299 ден
999 ден
3,990 ден
Spinner