Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Тобоган - Peppa Pig

Достапност:Нема на залиха

490.00 ден 690.00 ден 490.00

Музичкиот тобоган со светлечки ефекти и омилениот лик на вашето најмило - Peppa Pig претставува неверојатна забава и задоволство за детето.


Работи на 3 АА батерии.


Димензии на пакувањето: 33х23х8 см


Погледнете го видеото за да разберете каква забава нуди оваа играчка