Детска играчка - Flying Fairy

Код на Производот: Детска играчка - Flying Fairy

Достапност:Има на залиха

599 ден 599

Директно од бајките, ви ја претставуваме неверојатната летечка самовила. Flying Fairy има способност да лета наоколу, а вашето дете има шанса да ужива и да се радува.

Оваа играчка има сензор за допир, односно кога ќе полета и почне да паѓа надолу доволно е само да ја поставите раката под леталото и таа повторно ќе се издигне во вис. Исто така има светечки и музички ефекти за дополнително задоволство и забава.

Димензија: 21х12 см
Погледнете го видеото за да видите како функционира оваа играчка.