Заштитната навлака за перење долна облека

Код на Производот: Washing Machine Protector

Достапност:Има на залиха

499 ден 299 ден 299

Заштитната навлака за долна облека е изработена од влакна со висока пропустливост, двојно издржлива подебела микро-мрежа, дизајн со зашиена рачка, патент со висок квалитет, како и страничен капак со заштита.

Оваа мека торба со мрежа за градници е дизајнирана да води сметка за деликатните градници и да овозможи максимална заштита на долната облека. Без потреба да го преклопувате градникот, едноставно раширете го директно во мрежестата заштитна навлака која може да обезбеди темелно чистење и задржување на обликот на истиот. Дизајнот на рачката на торбата е корисен за земање од машината или за закачување и сушење на долната облека.

Доколку сакате да ги заштите Вашите машини за перење алишта од досадните жици од градниците кои предизвикуваат скапи дефеци, тогаш Заштитната навлака за перење долна облека е вистинското решение за Вас.

Оваа навлака исто така може да се користи и како торба за перење на деликатна облека, долна облека, чорапи, ракавици, шал, бебешки алишта итн.