Уред за правење мини крофнички

Код на Производот: PM80

Достапност:Има на залиха

199 ден 199
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред за крофни. Правењето крофни со помош на овој уред ја штити кујната од правење неред, а секоја крофна добива совршена форма. Направен е од долготрајна пластика која овозвожува лесно чистење по употреба.

Со секоја нарачка на овој уред добивате гратис тајна рецепта за највкусните мини крофнички.

Дополнително: Доколку сакате внатрешниот дел од вашите крофнички да ги исполните со чоколадо или било каков крем, најтопло ви го препорачуваме овој производ.