1,694 ден
Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција во вашиот дом....
1,355 ден
Димензија: 18x80x11cm Изработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC...
1,178 ден
Димензија: 104x137х48cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.
1,178 ден
Димензија: 104x137х48cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.
1,694 ден
1,355 ден
1,178 ден
1,178 ден
Spinner