-34%
Микрофибер сунѓер 2 за 399
599 ден399 ден
Сунѓер со микрофибер реси за практично и темелно чистење на Вашите возила. Со микрофибер сунѓерот балгодарение на ресите...
Време е за мирен сон! Престанете да правите компромиси и да се откажувате од мирен сон затоа што...
-67%
Сијалица против инсекти
899 ден299 ден
Решете се од комарците и другите досадни инсекти кои константо Ви сметаат кога сакате да уживате на тераса...
-51%
Четкa за чистење венецијански ролетни
599 ден299 ден
Четкичката за чистење венецијански ролетни е брилијантна за сите видови ролетни, алуминиумски, дрвени, пластични и слично. Отстранува нечистотија...
-34%
10 метри Сет за разладување ВОДЕНА МАГЛА
599 ден399 ден
Летните бавчи и тераси се омиленото место за седење во пролет и лето. Тоа се места каде се дружиме...
1,199 ден
Повеќечасовното седење во едно место може да предизвика најразлични непријатности и проблеми со грбот, половината, нозете а и...
499 ден
  Направете го времето за капење на Вашите деца, незаборавно и забавно со помош на новата иновативна супер...
-63%
Прилагодлив штитник за клима уред
799 ден299 ден
Повеќе од сигурно е дека во текот на летниот период, клима уредот е еден од најискористените производи коишто...
199 ден
Сунѓер со микрофибер реси за практично и темелно чистење на Вашите возила. Со микрофибер сунѓерот балгодарение на ресите...
129 ден
Со овој иновативен производ пеглањето никогаш не било полесно, не мора повеќе да се грижите случајно да не...
1,990 ден
Овој тајмер е дизајниран да наводнува според однапред одредена програма, можете да го определите денот, времето на наводнување...
-19%
Метален Штендер за Алишта
550 ден450 ден
Практичен штендер за алишта кој лесно се склопува и расклопува, и може да се користите и како сушара....
290 ден
Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.Изработен е од нерѓосувачки челик и...
Кога помислувате на константно одржување на брадата кај мажите, сигурно исто така помислувате и на нередот којшто се...
Вакуумските вреки за складирање помагаат да се создаде до трипати повеќе простор за складирање облека во плакарот или...
299 ден
Уникатна, практична и пред се мултинаменска закачалка што совршено ќе се вклопи во сечиј дом, за најразлични цели....
599 ден
 Иновативна и практична алатка. Иделана за стари лица кои имаат потешкотии со наведнување, може да се користи за собирање на...
299 ден
Четката за тело е изработена од еколошки, нетоксичен и издржлив силикон, мека и удобна, похигиенска е од луфа,...
Овој џогер е нов производ што за кратко време го освои светскиот пазар. Предноста на овој џогер е...
-40%
Нано Гума-(Ролна 1 метар)
250 ден150 ден
Иновативната лента од"нано гума"е леплива од двете страни и има широка употреба.Таа може да ја залепите на стакло,огледало,метал,керамички...
-26%
Микрофибер Крпа - Сет/4
199 ден149 ден
Mикрофибер крпa за темелно бришење, сет од 4 броја. Крпите се изработени од микрофибер влакна со многу густа...
-31%
Сталажа за Обувки - 4 Нивоа
499 ден349 ден
Ултра практична, универзална сталажа за обувки со 4 нивоа. Изработена од метал (цеви) и цврста ABS пластика (странични...
-31%
Машинка за Цреши, Вишни и Други Плодови
649 ден449 ден
Машинка за отстранување на коската од плодот од црешите, вишните и други слични плодови.Лесно и едноставно, со само...
-51%
Кујнска алатка за сецкање
399 ден199 ден
Новата кујнска алатка за сецкање ви овозможува брзо и пред се безбедно сецкање на секаков вид зеленчук, помфрит...
1,890 ден
Карактеристики на производот: Големина: 3 х 3 м Висина 2,5 м Материјал: Полиетилен Боја: Бела  
-41%
Заштитната навлака за перење долна облека
Заштитната навлака за долна облека е изработена од влакна со висока пропустливост, двојно издржлива подебела микро-мрежа, дизајн со...
-29%
Друштвена игра – Џенга (Jenga)
699 ден499 ден
Друштвената игра Џенга нуди загарантирана забава и смеа со часови. Идеална е за мали настани и собири како...
199 ден
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред...
Оваа магична четка за отстранување влакна е изработена од специјален (паметен) материјал кој овозможува со еден потег да...
1,790 ден
Големо елегантно собно огледало со полица и тркалца.  Огледалото има нивоа на нивелација и може да го наместите по желба....
Мек заштитник за бебешко креветче, изработен од најквалитетни материјали, со преслаток дезен кој ќе се вклопи во секоја...
-11%
Финансиски планер
999 ден899 ден
Креативен планер кој ќе Ви помогне да ги креирате, организирате Вашите финансии и да Ви помогне да заштедите....
-21%
Корпа за Алишта во Форма на Целиндар
Многу практична и функцинална корпа за алишта во форма на целиндар. Изработена од квалитетно платно кое лесно и...
-15%
Практичен Метален Термос - 500мл
349 ден300 ден
Прекрасен метален термос од 500мл. Добро ја одржува температурата на течноста која се наоѓа во него. Достапен во...
350 ден
Прекрасен метален термос од 500мл. Капакот од термосот служи и како чашка за пиење, има и платнена алка за...
385 ден
Прекрасен сет од две кутии за складирање предмети, аксесоари и облека. Во сетот се вклучени две кутии една...
Практичен организер за облека. Складираната облека во овој организер секогаш е заштитена од прашина и бактерии а благодарение...
-34%
Самоцедечки Џогер - За Влажно и Суво Чистење
Неверојатно практичен и функционален самоцедечки џогер за влажно и суво чистење. Изработен е од метал и многу цврста...
-41%
Џогер за стакло
499 ден299 ден
Нова генерација мултинаменски џогер за стакло, паркет, ламинат, плочки, мермер и други рамни подови за лесно и квалитетно...
-22%
Четки за Тоалет(сет4)
369 ден289 ден
сет од три WC четки и постоље за чување кое може да се закачи и на ѕид. Сетот...
-38%
Силиконска Четка за Тоалет
290 ден180 ден
Висококвалитетна силиконска WC четка со ергономска рачка која може да се закачи и на ѕид.Рачката и постолјето на...
290 ден
Благодарение на оваа иновативна високо квалитетната рибачка четка за чистење ќе ви овозможи со леснотија да ги исчистите...
-40%
Мини Лед Столна Ламба - На Батерии
250 ден150 ден
Мини лед столна ламба на батерии. Изработена е од ABS пластика со флексибилно метално тело. Лесна е и...
-45%
Лед Столна Ламба - На Батерии
599 ден330 ден
Лед столна ламба на 3ААА батерии од 1.5V. Изработена од  цврста ABS пластика. Свети бела светлина и има...
-27%
Лед Столна Ламба со 3 Вида Светлина - Со USB Приклучок
Иновативна лед столна ламба која работи на батерија со USB приклучок за полнење и се пали и гаси...
-34%
Стоечка закачалка
1,190 ден790 ден
Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.Закачалката има три нивоа со по четири закачалки за закачување.Доста...
-19%
Монтажен Штендер за Алишта - Дупли
1,350 ден1,100 ден
Уникатен и практичен, дупли монтажен штендер за алишта со тркала. Изработен од високо квалитетни, лесни метални цевки со...
-31%
Штендер со 3 Полици и Тркала
Уникатен комбиниран штендер-сталажа со три полици и тркала, со кој облеката секогаш ќе ви биде на дофат, а...
-34%
599 ден 399 ден
99 ден
-67%
899 ден 299 ден
-51%
599 ден 299 ден
-34%
599 ден 399 ден
1,199 ден
0 ден 499 ден
-63%
799 ден 299 ден
199 ден
129 ден
1,990 ден
-19%
550 ден 450 ден
290 ден
299 ден
130 ден
299 ден
599 ден
299 ден
-40%
250 ден 150 ден
-26%
199 ден 149 ден
-31%
499 ден 349 ден
-31%
649 ден 449 ден
-51%
399 ден 199 ден
1,890 ден
-41%
499 ден 299 ден
-29%
699 ден 499 ден
199 ден
499 ден
1,790 ден
399 ден
-11%
999 ден 899 ден
-21%
299 ден 239 ден
-15%
349 ден 300 ден
350 ден
385 ден
349 ден
-34%
599 ден 399 ден
-41%
499 ден 299 ден
-22%
369 ден 289 ден
-38%
290 ден 180 ден
290 ден
-40%
250 ден 150 ден
-45%
599 ден 330 ден
-27%
750 ден 550 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
-19%
1,350 ден 1,100 ден
-31%
1,300 ден 900 ден
Spinner