-51%
Четкa за чистење венецијански ролетни
599 ден299 ден
Четкичката за чистење венецијански ролетни е брилијантна за сите видови ролетни, алуминиумски, дрвени, пластични и слично. Отстранува нечистотија...
Време е за мирен сон! Престанете да правите компромиси и да се откажувате од мирен сон затоа што...
499 ден
  Направете го времето за капење на Вашите деца, незаборавно и забавно со помош на новата иновативна супер...
-19%
Метален Штендер за Алишта
550 ден450 ден
Практичен штендер за алишта кој лесно се склопува и расклопува, и може да се користите и како сушара....
290 ден
Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.Изработен е од нерѓосувачки челик и...
Кога помислувате на константно одржување на брадата кај мажите, сигурно исто така помислувате и на нередот којшто се...
Вакуумските вреки за складирање помагаат да се создаде до трипати повеќе простор за складирање облека во плакарот или...
1,990 ден
Овој тајмер е дизајниран да наводнува според однапред одредена програма, можете да го определите денот, времето на наводнување...
1,199 ден
Повеќечасовното седење во едно место може да предизвика најразлични непријатности и проблеми со грбот, половината, нозете а и...
-29%
Друштвена игра – Џенга (Jenga)
699 ден499 ден
Друштвената игра Џенга нуди загарантирана забава и смеа со часови. Идеална е за мали настани и собири како...
199 ден
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред...
-15%
Практичен Метален Термос - 500мл
349 ден300 ден
Прекрасен метален термос од 500мл. Добро ја одржува температурата на течноста која се наоѓа во него. Достапен во...
350 ден
Прекрасен метален термос од 500мл. Капакот од термосот служи и како чашка за пиење, има и платнена алка за...
385 ден
Прекрасен сет од две кутии за складирање предмети, аксесоари и облека. Во сетот се вклучени две кутии една...
-43%
Организер за облека - Вертикален/Хоризонтален
Практичен организер за облека. Складираната облека во овој организер секогаш е заштитена од прашина и бактерии а благодарение...
-34%
Самоцедечки Џогер - За Влажно и Суво Чистење
Неверојатно практичен и функционален самоцедечки џогер за влажно и суво чистење. Изработен е од метал и многу цврста...
-41%
Џогер за стакло
499 ден299 ден
Нова генерација мултинаменски џогер за стакло, паркет, ламинат, плочки, мермер и други рамни подови за лесно и квалитетно...
Овој џогер е нов производ што за кратко време го освои светскиот пазар. Предноста на овој џогер е...
-22%
Четки за Тоалет(сет4)
369 ден289 ден
сет од три WC четки и постоље за чување кое може да се закачи и на ѕид. Сетот...
-38%
Силиконска Четка за Тоалет
290 ден180 ден
Висококвалитетна силиконска WC четка со ергономска рачка која може да се закачи и на ѕид.Рачката и постолјето на...
290 ден
Благодарение на оваа иновативна високо квалитетната рибачка четка за чистење ќе ви овозможи со леснотија да ги исчистите...
-40%
Мини Лед Столна Ламба - На Батерии
250 ден150 ден
Мини лед столна ламба на батерии. Изработена е од ABS пластика со флексибилно метално тело. Лесна е и...
-45%
Лед Столна Ламба - На Батерии
599 ден330 ден
Лед столна ламба на 3ААА батерии од 1.5V. Изработена од  цврста ABS пластика. Свети бела светлина и има...
-27%
Лед Столна Ламба со 3 Вида Светлина - Со USB Приклучок
Иновативна лед столна ламба која работи на батерија со USB приклучок за полнење и се пали и гаси...
-34%
Стоечка закачалка
1,190 ден790 ден
Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.Закачалката има три нивоа со по четири закачалки за закачување.Доста...
-19%
Монтажен Штендер за Алишта - Дупли
1,350 ден1,100 ден
Уникатен и практичен, дупли монтажен штендер за алишта со тркала. Изработен од високо квалитетни, лесни метални цевки со...
-31%
Штендер со 3 Полици и Тркала
Уникатен комбиниран штендер-сталажа со три полици и тркала, со кој облеката секогаш ќе ви биде на дофат, а...
-30%
Монтажен Штендер за Алишта - Дупли
1,200 ден850 ден
Уникатен и практичен, дупли монтажен штендер за алишта со тркала. Изработен од високо квалитетни, лесни метални цевки исфарбани...
-18%
Монтажен Штендер за Алишта - Со Тркала
700 ден580 ден
Монтажен штендер за алишта со тркала, лесно се склопува и расклопува и може да се користите и како...
-34%
Монтажен Организер за Чешма (Инокс)
299 ден199 ден
Лесно монтажен организер за Вашата чешма на садоперот во кујната или лавабото на Вашето купатило. На него ќе...
-40%
Нано Гума-(Ролна 1 метар)
250 ден150 ден
Иновативната лента од"нано гума"е леплива од двете страни и има широка употреба.Таа може да ја залепите на стакло,огледало,метал,керамички...
-32%
Ренде за Пермезан
190 ден130 ден
Ренде со рачка за рендење пермезан,лук,морков и друго, идеална алатка за вашата кујна.Рендето е изработено од инокс,а рачката...
Кујнска алатка за сечење тесто, во форма на сукало. Изработена е од метал и високо квалитетна ABS пластика....
500 ден
Модерен ѕиден часовник со прекрасен дезен. Дијаметар: 25 см
250 ден
Оваа метална закачалка со 12 куки може да ја монтирате на Вашите висечи во кујната или во вашиот...
Силиконска четка за миење нозе, со камен за стругање. Практична и лесна за употреба, се лепи на рамни...
200 ден
Ако ви се затне одводот не мора да викате мајстор туку само е потребно да го имате овој...
-34%
Ноктерица - Сет 2
149 ден99 ден
Сет од 2 ноктерици, една голема и една мала ноктерица. Изработени од цврст јаглероден метал поради што им...
-26%
Машинка за Сецкање - NicerDicer+
799 ден599 ден
Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus. Задолжителна алатка за сите оние што го...
-22%
Ѕиден Часовник – DIY Silver Squares
699 ден549 ден
Прекрасен 3Д сребрен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.Кој во зависност од просторот може да го...
Сет од два шпила пластифицирани карти за играње.
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.Димензии: 44 x 30...
-38%
Повеќенаменска закачалка за во автомобил
Дупла закачалка која што својата примена ја наоѓа на повеќе места. Оваа закачалка, изработена од високо квалитетна, цврста...
550 ден
Модерен ѕиден часовник, прекрасно стилизиран како чајник.Димензии: 34x23 см
-30%
Држач за Чевли
99 ден70 ден
Држач за чевли изработен од високо квалитетна ABS пластика. Иновативен производ кој ќе ви овозможи идеално да го...
90 ден
Силиконски штитник за одвод, многу практичен производ кој спречува запушување на одводните канали и навлегување на инсекти преку...
249 ден
Метална сталажа,исклучително практична која може да ја поставите на ќоше помеѓу два ѕида во купатилото, туш кабината или...
-26%
Мултинаменска Кујнска Ножица
199 ден149 ден
Мултинаменска ножица која може да ја употребувате за сечење на различни работи, за отварање шишиња, кршење на јадкасти...
-51%
599 ден 299 ден
99 ден
0 ден 499 ден
-19%
550 ден 450 ден
290 ден
299 ден
130 ден
1,990 ден
1,199 ден
-29%
699 ден 499 ден
199 ден
-15%
349 ден 300 ден
350 ден
385 ден
-43%
349 ден 200 ден
-34%
599 ден 399 ден
-41%
499 ден 299 ден
-22%
369 ден 289 ден
-38%
290 ден 180 ден
290 ден
-40%
250 ден 150 ден
-45%
599 ден 330 ден
-27%
750 ден 550 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
-19%
1,350 ден 1,100 ден
-31%
1,300 ден 900 ден
-30%
1,200 ден 850 ден
-18%
700 ден 580 ден
-34%
299 ден 199 ден
-40%
250 ден 150 ден
-32%
190 ден 130 ден
500 ден
250 ден
480 ден
200 ден
-34%
149 ден 99 ден
-26%
799 ден 599 ден
-22%
699 ден 549 ден
129 ден
520 ден
-38%
79 ден 49 ден
550 ден
-30%
99 ден 70 ден
90 ден
249 ден
-26%
199 ден 149 ден
Spinner