-19%
Метален Штендер за Алишта
550 ден450 ден
Практичен штендер за алишта кој лесно се склопува и расклопува, и може да се користите и како сушара....
1,199 ден
Повеќечасовното седење во едно место може да предизвика најразлични непријатности и проблеми со грбот, половината, нозете а и...
-15%
Практичен Метален Термос - 500мл
349 ден300 ден
Прекрасен метален термос од 500мл. Добро ја одржува температурата на течноста која се наоѓа во него. Достапен во...
350 ден
Прекрасен метален термос од 500мл. Капакот од термосот служи и како чашка за пиење, има и платнена алка за...
Детско шише за пијалоци со цефка за пиење, изработено од цврста ABS пластика. Шишето е со капацитет од...
385 ден
Прекрасен сет од две кутии за складирање предмети, аксесоари и облека. Во сетот се вклучени две кутии една...
-43%
Организер за облека - Вертикален/Хоризонтален
Практичен организер за облека. Складираната облека во овој организер секогаш е заштитена од прашина и бактерии а благодарение...
-34%
Самоцедечки Џогер - За Влажно и Суво Чистење
Неверојатно практичен и функционален самоцедечки џогер за влажно и суво чистење. Изработен е од метал и многу цврста...
-41%
Џогер за стакло
499 ден299 ден
Нова генерација мултинаменски џогер за стакло, паркет, ламинат, плочки, мермер и други рамни подови за лесно и квалитетно...
Овој џогер е нов производ што за кратко време го освои светскиот пазар. Предноста на овој џогер е...
-22%
Четки за Тоалет(сет4)
369 ден289 ден
сет од три WC четки и постоље за чување кое може да се закачи и на ѕид. Сетот...
-38%
Силиконска Четка за Тоалет
290 ден180 ден
Висококвалитетна силиконска WC четка со ергономска рачка која може да се закачи и на ѕид.Рачката и постолјето на...
290 ден
Благодарение на оваа иновативна високо квалитетната рибачка четка за чистење ќе ви овозможи со леснотија да ги исчистите...
-40%
Мини Лед Столна Ламба - На Батерии
250 ден150 ден
Мини лед столна ламба на батерии. Изработена е од ABS пластика со флексибилно метално тело. Лесна е и...
-45%
Лед Столна Ламба - На Батерии
599 ден330 ден
Лед столна ламба на 3ААА батерии од 1.5V. Изработена од  цврста ABS пластика. Свети бела светлина и има...
-27%
Лед Столна Ламба со 3 Вида Светлина - Со USB Приклучок
Иновативна лед столна ламба која работи на батерија со USB приклучок за полнење и се пали и гаси...
-34%
Стоечка закачалка
1,190 ден790 ден
Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.Закачалката има три нивоа со по четири закачалки за закачување.Доста...
-19%
Монтажен Штендер за Алишта - Дупли
1,350 ден1,100 ден
Уникатен и практичен, дупли монтажен штендер за алишта со тркала. Изработен од високо квалитетни, лесни метални цевки со...
-31%
Штендер со 3 Полици и Тркала
Уникатен комбиниран штендер-сталажа со три полици и тркала, со кој облеката секогаш ќе ви биде на дофат, а...
-30%
Монтажен Штендер за Алишта - Дупли
1,200 ден850 ден
Уникатен и практичен, дупли монтажен штендер за алишта со тркала. Изработен од високо квалитетни, лесни метални цевки исфарбани...
-18%
Монтажен Штендер за Алишта - Со Тркала
700 ден580 ден
Монтажен штендер за алишта со тркала, лесно се склопува и расклопува и може да се користите и како...
-17%
Организер за во Садопер
179 ден150 ден
Иновативен организер за во садопер.Изработен од високо квалитетна ABS пластика.Одличен прозвод за во секоја кујна, служи за подредување...
500 ден
Модерен ѕиден часовник со прекрасен дезен. Дијаметар: 25 см
-22%
Ѕиден Часовник – DIY Silver Squares
699 ден549 ден
Прекрасен 3Д сребрен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.Кој во зависност од просторот може да го...
Сет од два шпила пластифицирани карти за играње.
550 ден
Модерен ѕиден часовник, прекрасно стилизиран како чајник.Димензии: 34x23 см
-30%
Држач за Чевли
99 ден70 ден
Држач за чевли изработен од високо квалитетна ABS пластика. Иновативен производ кој ќе ви овозможи идеално да го...
90 ден
Силиконски штитник за одвод, многу практичен производ кој спречува запушување на одводните канали и навлегување на инсекти преку...
249 ден
Метална сталажа,исклучително практична која може да ја поставите на ќоше помеѓу два ѕида во купатилото, туш кабината или...
150 ден
Затварач за шише, многу корисна алатка за затварање шишиња.Затварачот е во форма на капачка за шише со опција...
Мултифункционален, модерен и практичен дигитален часовник и организер за биро, изработен од цврста пластика. Часовникот има повеќе функции...
-22%
Ѕиден Часовник – DIY Golden Squares
699 ден549 ден
Прекрасен 3Д златен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.Кој во зависност од просторот може да го...
-17%
Гумени ногарки за перална (сет од 4)
299 ден249 ден
Вибрациите,тресењето и шетањето на машината за алишта ќе останат минато со новиот револуционерен производ кој ви го нудиме.Изработени...
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сецкање и сервирање стие видови храна и ордевер, изработена од...
-22%
Четка за Прашина
189 ден149 ден
Оваа четка за прашина може да ја користите за одстранување на прашината во вашиот автомобил а и во...
-29%
Острилка за Ножеви
349 ден249 ден
Идеална острилка за ножеви како за домашна употреба така и за во угостителски кујни, месари и.т.н.Изработена од високо...
-31%
Сталажа за Обувки - 5 Нивоа
499 ден349 ден
Ултра практична, универзална сталажа за обувки со 5 нивоа. Изработена од метал (цеви) и цврста ABS пластика (странични...
-37%
Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање
Шприц за црево, алатка која ви е потребна доколку имате двор или градина. Изработена е од високо квалитетна...
-40%
Четка за Отстранување Влакна
199 ден120 ден
Четка за отстранување влакна. Доста практичен производ со кој лесно ќе ги отсранете влакната од алиштата, гарнитурата, фотелјата,...
-19%
Ѕиден Часовник - DIY Кружен
550 ден450 ден
DIY ѕиден часовник во кружна форма. Изработен од високо квалитетна пластика, со големи бројки изработени од сунгераст материјал....
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 62 до 137cm.Практична и ефикасна, изработена...
750 ден
Сет од 3 прекрасни саксии со различна големина изработени од глазирана керамика со живописен дезен.Саксиите се толку убаво...
-34%
Стоечка закачалка (Црна)
1,190 ден790 ден
Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.Закачалката има три нивоа со по четири закачалки за закачување.Доста...
Кружен, бел ѕиден часовник со големи бројки. Изработен од квалитетна цврста пластика, со уникатна резба на рамката.Дијаметар: 32cm
-51%
Мултифункционален организер Behind the Door
399 ден199 ден
Организер кој се закачува - може да се стави во спална соба, работна соба, бања, кујна, канцеларија, итн....
Летните бавчи и тераси се омиленото место за седење во пролет и лето. Тоа се места каде се дружиме...
Сега може да ја поправите секоја голема или мала пукнатинка, благодарение на мултифункционалното лепило. Силното лепило е одлично...
499 ден
Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена...
-19%
550 ден 450 ден
1,199 ден
-15%
349 ден 300 ден
350 ден
200 ден
385 ден
-43%
349 ден 200 ден
-34%
599 ден 399 ден
-41%
499 ден 299 ден
-22%
369 ден 289 ден
-38%
290 ден 180 ден
290 ден
-40%
250 ден 150 ден
-45%
599 ден 330 ден
-27%
750 ден 550 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
-19%
1,350 ден 1,100 ден
-31%
1,300 ден 900 ден
-30%
1,200 ден 850 ден
-18%
700 ден 580 ден
-17%
179 ден 150 ден
500 ден
-22%
699 ден 549 ден
129 ден
550 ден
-30%
99 ден 70 ден
90 ден
249 ден
150 ден
590 ден
-22%
699 ден 549 ден
-17%
299 ден 249 ден
350 ден
-22%
189 ден 149 ден
-29%
349 ден 249 ден
-31%
499 ден 349 ден
-37%
299 ден 190 ден
-40%
199 ден 120 ден
-19%
550 ден 450 ден
350 ден
750 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
300 ден
-51%
399 ден 199 ден
499 ден
299 ден
499 ден
Spinner