-68%

Машки патики SC368UOSS17 Маслинови

Код на Производот: Машки патики SC368UOSS17 Маслинови 1

Достапност:Има на залиха

1,790 ден 590 ден 590

Достапни Опции

Машки патики од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).