-60%

Машка маица TS6291UOSS17 Бордо

Код на Производот: Машка маица TS6291UOSS17 Бордо 1

Достапност:Има на залиха

750 ден 300 ден 300

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).