-56%

Машка маица TS11466UO Сина

Код на Производот: Машка маица TS11466UO Сина 1

Достапност:Има на залиха

790 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).