-34%

Ѕиден часовник ZH036

Код на Производот: ZH036

Достапност:Има на залиха

750 ден 499 ден 499

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена