-42%

Ѕиден часовник V8 - Дрвен

Код на Производот: v8-63-wood

Достапност:Нема на залиха

399 ден - 499 ден
850 ден 499 ден 399

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена