-42%

Ѕиден часовник V8 - Црн

Код на Производот: v8-63-black

Достапност:Има на залиха

850 ден 499 ден 499

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена