-54%

Ѕиден часовник V13 - Дрвен

Код на Производот: v13-wood-63

Достапност:Нема на залиха

299 ден - 499 ден
850 ден 399 ден 299

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена