-63%

Женско сако GI1767DO Сиво

Код на Производот: Женско сако GI1767DO Сиво 1

Достапност:Нема на залиха

1,990 ден 750 ден 750
Женско сако од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)