-21%

Женски тренерки 02-JM

Код на Производот: 02-JM-1

Достапност:Има на залиха

999 ден 799 ден 799

Достапни Опции

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 02-JM
🔥Достапни големини: S/M,L/XL, 2XL/3XL
🔥Состав: 70% памук и 30% полиестер.