Женски тренерки 01-MM

Код на Производот: 01-MM-1

Достапност:Нема на залиха

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 01-MM
🔥Достапни големини: S,M,L,XL
🔥Состав: 70% памук и 30% полиестер.