-65%

Женски фустан AB1284DO

Код на Производот: AB1284DO-03

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Женски фустан од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).