-70%

Женски фармерки 5T2478DW366

Код на Производот: Женски фармерки 5T2478DW366 3

Достапност:Има на залиха

2,290 ден 690 ден 690

Достапни Опции

Женски фармерки од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)