-72%

Женски фармерки 5T2433DL744M

Код на Производот: Женски фармерки 5T2433DL744M 1

Достапност:Има на залиха

2,290 ден 650 ден 650

Достапни Опции

Женски фармерки од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).