-72%

Женски дуксер FE11514DO-3

Код на Производот: FE11514DO-3-01

Достапност:Нема на залиха

1,390 ден 390 ден 390
Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).