-74%

Женски дуксер CG9712DOSS17 Pink

Код на Производот: Женски дуксер CG9712DOSS17 Pink

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 399 ден 399
Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)