-67%

Женски дуксер CG11868DO Black

Код на Производот: Женски дуксер CG11868DO Black

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 499 ден 499

Достапни Опции

Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).