-68%

Женски дуксер CG11096DOS17 White

Код на Производот: CG11096DOS17 White-1

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).