-51%

Женски дуксер 02-IMM

Код на Производот: 02-IMM-3

Достапност:Има на залиха

599 ден 299 ден 299

Достапни Опции

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 02-IMM
🔥Достапни големини: S,M,L,XL
🔥Состав:70% памук и 30% полиестер