Женски дуксер 01-IMM

Код на Производот: 01-IMM-1

Достапност:Има на залиха

599 ден 299 ден 299

Достапни Опции

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 01-IMM
🔥Достапни големини: S,M,L,XL
🔥Состав:70% памук и 30% полиестер