-60%

Женска кошула CF1446DO

Код на Производот: Женска кошула CF1446DO 1

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 650 ден 650

Достапни Опции

Женска кошула од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)