-54%

Женска кошула CF1433DO

Код на Производот: CF1433DO

Достапност:Нема на залиха

1,390 ден 650 ден 650
Женска кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).