-61%

Женска кошула CF1316DOSS17

Код на Производот: CF1316DOSS17-02

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 590 ден 590

Достапни Опции

Женска кошула од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)