Wireless charger - Безжичен полнач за телефон

Код на Производот: Wireless charger

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Aко ви е преку глава од премногу кабли околу вас или на работното биро каде што седите оваа е вистински smart додаток за вас.

Никогаш повеќе нема да заборавите каде го имате оставено вашиот мобилен телефон, а тој секогаш ќе биде полн со овој безжичен wireless безжичен полнач.

Ако покрај едноставното користење се додадат и елегантниот и минималистички дизајн тогаш со сигурност ќе го засакате овој додаток уште од самиот старт!