-33%

Violine 1 Ranforce - Памучна дупла постелнина

Код на Производот: violine1double

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 999 ден 999

За: Брачен кревет

Материјал: Ранфорс (100% Памук)

Дизајн: Цветни

Постелнината содржи: Бела, Виолетова, Розева

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

Вашата спална соба ќе добие поголема свежина само со постелнината Violine 1! Виолетовите и розеви цветови на бела основа ќе го освежат Вашиот кревет. Сетот ќе внесе и женственост и свежина во Вашата спална соба. Сетот Violine 1 е многу удобен бидејќи е направен од 100% памук што значи врвен квалитет само за Вас. Изберете го сетот Violine 1 за совршено нежно гушкање!