-53%

Vibroaction појас за обликување на целото тело

1,890.00 ден 899.00 ден 899.00

Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.Помага при согорувањето масни наслаги и го зајакнува мускулното ткиво без вежбање.

Ја подобрува циркулацијата на крвта и ви ги масира нозете и стапалата.Ја намалува напнатоста во мускулите и го масира вашето тело со 5 различни брзини.

VibroAction е едноставен, брз и ефикасен ремен за вежбање.

✅ Едноставен за употреба.

✅ Паметно финансиско решение.