Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (7377)

Код на Производот: 7377

Достапност:Има на залиха

33,990 ден 33,990

Карактеристики на производот:

  •  Маса 140 x 85 x 70 см
  • 6 столици 55 x 67 x 92 см
  • Материјал: Метал