Tons Garden Стол на расклопување (7222)

Код на Производот: (7222)

Достапност:Има на залиха

1,799 ден 1,799

Карактеристики на производот:

  • Стол на расклопување
  • Димензи: 55 x 46 x 81 cm
  • Боја: кафеава